KONST / Litografier / Färglitografi 11796208
nr 1179 6208
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, "Röda trådar". Signerad, daterad 2013, numrerad 290/295, motivet: 29x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 april 2018
kl 19:50:48
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)